Mieszkanie jak z bajki

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje mieszkanie wyglądało jak z bajki nie ma ku temu żadnych problemów. Wystarczy trochę pracy i po pewnym czasie wszystko będzie wyglądało jak we śnie. Piękne kolorowe ściany, na podłodze przecudny parkiet, dekoracje wnętrz niczym z filmów o najbogatszych ludziach na świecie. Pozłacane ramki, kryształowe wazony pełne bukietów świeżo zerwanych kwiatów. Z odpowiednia sumą na koncie przestaje to być problemem a staje się rzeczywistością. Przychodzi do głowy wiele myśli.

Najczęściej że to nie realne

Jednak aby być szczęśliwym nie potrzebujemy mieć tego wszystkiego. Nasze małe i przytulne mieszkanko również może być takim pałacem tylko w nieco mniejszej skali. Wystarczy nadać trochę charakteru każdemu z pomieszczeń i już będziesz czuł się o wiele lepiej. Jak to zrobić? To proste. To jak wygląda i jak jest postrzegane Twoje mieszkanie zależy głownie od drobiazgów do których nigdy wcześniej nie przywiązywałeś większej uwagi. To tak jakbyś na spotkania biznesowe szedł w nieświeżej koszuli i upaćkanych butach. Niby nie wiele, a nie najlepiej o Tobie świadczy. Tak samo z Twoim mieszkaniem. Rozejrzysz się wkoło i dostrzeżesz czego brakuje. Jak to jest że w telewizji i gazetach wszystko wygląda tak pięknie a u Ciebie niby wszystko jest okej ale czegoś brakuje.

Chodzi właśnie o te drobiazgi

Już ich nie wielka ilość wpłynie na to, że zobaczysz pierwsze efekty. Obejrzyj programy w których przedstawiane są rewolucje remontowe, zajrzyj do katalogów a zobaczysz, że tym co zmienia oblicze mieszkania są dodatki. Odpowiednie dekoracje Villadecor mogą dodawać smaku każdemu pomieszczeniu. Nie trzeba wiele, kilka ramek ze zdjęciami ocieplą pokój ale i wizerunek, kilka kolorowych poduszeczek ułożonych na kanapie sprawi, że kanapa wyda się znacznie przytulniejsza i chętnie zaczniesz spędzać na niej czas. Rozjaśnij pomieszczenia, światło sprawi że zwiększy się Twoja ochota do życia. Niewielkie zmiany mogą wprowadzić całkiem sporo zamieszania do Twojego życia, dlatego nie wolno niczego lekceważyć.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
24 ⁄ 8 =