Jak zapewnić pracownikom wysokiej jakości odzież firmową?

Odzież firmowa może wyglądać bardzo różnorodnie. Zazwyczaj pełni ona rolę po prostu odzieży roboczej lub też ochronnej, która jest nieco bardziej specjalistyczna. O jej zapewnienie musi zadbać zawsze pracodawca niezależnie od tego czy zdecyduje się ją zakupić czy też wypłacić ekwiwalent pieniężny. Niemniej jednak samo pranie odzieży, zazwyczaj przypada w udziale pracownikowi. Może on domagać się w ramach tego zwrotu środków, przykładowo za płyny do prania lub wodę. Jednak pomimo tego zwrotu, pojawia się dodatkowy obowiązek w ciągu dnia. Dlatego coraz częściej pracodawcy decydują się na rozwiązanie, które nie angażuje w kwestię odzieży roboczej ani ich samych, ani pracowników. Tym rozwiązaniem jest wynajem odzieży oraz korzystanie z jej gruntownego serwisu.

STAPOL – jak wygląda usługa wynajmu odzieży firmowej?

STAPOL to bardzo innowacyjna firma, która oferuje wynajem pewnych produktów, które są dość nietypowe. Rzadko bowiem słyszy się o wynajmie odzieży roboczej czy też mat wejściowych, co również przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie. Na czym polega jednak konkretnie wynajem odzieży? Klient zamawia odzież dla swoich pracowników i podaje konkretne kryteria, jakie powinna ona spełniać. Każde stanowisko pracy jest bowiem specyficzne i należy wziąć to pod uwagę. Zupełnie inna odzież będzie nadawała się do pracy przy żywności, a inna do kontaktu z substancjami chemicznymi. Dlatego też na samym początku trzeba określić swoje indywidualne preferencje. Następnie odzież jest dostarczana do firmy.

Co obejmuje natomiast jej serwis? Każdego tygodnia w konkretny dzień odzież jest odbierana z firmy i dostarczana zupełnie świeża. Tą brudną i znoszoną, zabiera się natomiast w celu jej serwisu i konserwacji. Na miejscu jest ona katalogowana, dzięki czemu nic się nie zgubi, ani nie pomyli. Segreguje się ją również pod kątem tego, jak duże są zabrudzenia i czy na odzieży nie pojawiły się jakieś ubytki. Jeśli one występują, wówczas zostają naprawione. To duży plus, ponieważ uszkodzona odzież firmowa absolutnie nie spełnia norm i względem prawa nie może być noszona.

Odzież jest prana w specjalnie dedykowanych do tego urządzeniach. Korzysta się w nich z bezpiecznych i dość delikatnych środków. Niemniej jednak radzą sobie one doskonale z wszystkimi zabrudzeniami, jakie mogą pojawiać się w różnych sektorach przemysłowych. Usługa jest powtarzana każdego tygodnia, dlatego pracownicy mają zawsze na sobie czystą i nienaganną odzież roboczą.

Czy wynajem odzieży firmowej jest opłacalny?

Zakup odzieży wielu osobom wydaje się bardziej opłacalny, ponieważ ma się wówczas coś na własność. Niemniej jednak wynajem jest mniej problematyczny. Gdy zamkniemy swój biznes, wówczas nie musimy zajmować się zalegającą odzieżą. Poza tym gdy odzież jest wynajmowana, wówczas dba o nią firma zewnętrzna, bez naszego najmniejszego udziału. Możemy czerpać zatem z tego wiele korzyści. Warto zatem korzystać z usług firmy: wynajem odzieży roboczej Możemy pokusić się również o wynajem wysokiej jakości mat wejściowych do naszego budynku firmowego.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
5 × 22 =